//डाक्टर पढेका फर्केका छोरा विमानमा नै जलेर खरानी बन्दा यि बाबु विमानस्थलमा नै परे मुर्छा, एकमात

डाक्टर पढेका फर्केका छोरा विमानमा नै जलेर खरानी बन्दा यि बाबु विमानस्थलमा नै परे मुर्छा, एकमात

काठमाडौँ -विमान दुर्घटनामा परि पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका ६ जरेवरका सञ्जय पौडेलको ज्यान गएको छ । युएस बंगला एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना हुँदा बंगलादेशस्थित जलालाबाद राजीव राबिया मेडिकल कलेज एण्ड हस्पिटलमा एमविविएस सकेर नेपाल फर्किदै गरेका पौडेल परिवारका एक मात्र छोरा थिए ।

उनका बाबु सञ्जयलाई लिन काठमाडौ विमानस्थलमा पुगेका थिए । बाबु बिमानस्थमा नै मुर्छित बनेका छन् ।उनका बाबु दामोदर पौडल पोखराको लेकसाइडमा व्यावसाय गर्दै आएका छन् । ताल घर भएका दामोदर उनका दुई भाई सहित पोखरामा लामो समय देखि व्यापार गर्दै आएका छन् । सञ्जय पोखराका मदरल्याण्ड माविबाट एसएलसि पास गरेका थिए ।एमबीबीएस सकेर फर्किए पनि बिमानमा नै अस्तायो संजयको डाक्टर बन्ने सपना ।